Nowoczesne wnętrze, a beton architektoniczny – sprawdzone propozycje

Beton architektoniczny e-concreto.com to jakość, wydajność i trwałość. Produkt nakłada się szybko w bardzo prosty sposób (etapy prac podane w zakładce Sposób Użycia lub na filmikach na FB/YouTube). W galerii znajdą Państwo wiele ciekawych aranżacji wykorzystujących beton architektoniczny w różnych pomieszczeniach – salonach, korytarzach, klatkach schodowych, gabinetach kosmetycznych, łazienkach, kuchni czy na kominkach. Produkt ten przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków.

Beton architektoniczny i najnowsze aranżacje wnętrz

Beton architektoniczny doskonale pasuje do wnętrz urządzonych w nowoczesnym oraz loftowym stylu. Ściana dekoracyjna wykonana z tego produktu może również stanowić ciekawe uzupełnienie pomieszczeń urządzonych w stylu tradycyjnym, skandynawskim lub glamour. Warto podkreślić, że beton architektoniczny stanowi ciekawe tło dla wielu dekoracji, kwiatów oraz mebli. 

Beton architektoniczny – wiele możliwości

Podejmując decyzję o położeniu betonu architektonicznego w swoim domu, warto uwzględnić własne oczekiwania, styl oraz gust, tak by w nowym wnętrzu dobrze się odpoczywało i relaksowało. Warto pamiętać, że beton architektoniczny można nakładać jednowarstwowo lub dwuwarstwowo (efekt płyt betonowych), można użyć koloru białego piaskowego, szarego lub antracytu. Każdy wybór wykreuje inny klimat i charakter. Technika nakładania oraz użyte narzędzia również wpływają na efekt końcowy prac. W ten sposób można uzyskać wiele ciekawych aranżacji mając do dyspozycji tylko ten jeden produkt. 

  • Koszyk jest pusty.