Najczęściej zadawana pytania

Czy beton e-concreto wymaga nałożenia dwóch warstw, czy wystarczy jedna?

Ilość warstw betonu e-concreto uzależniona jest tylko i wyłącznie od efektu jaki pragnie się uzyskać. Dwie warstwy pozwalają uzyskać powierzchnię z efektem płyt (z podziałami uzyskanymi za pomocą taśmy specjalistycznej o szerokości 3 mm lub 6 mm), jedna da efekt powierzchni jednolitej, bez podziałów.

Czy można zamówić mniejszą ilość betonu?

W sprzedaży posiadamy wyłącznie jeden rodzaj opakowania – 12 kg wystarczające na 15m2.

Czy jest możliwy zwrot towaru?

Oczywiście, nienaruszony produkt (fabrycznie zamknięty) można zwrócić do 14 dni od dnia zakupu, załączając dowód zakupu. Wysyłka na adres: 32-660 Chełmek, Plac Kilińskiego 1.

Czy beton można położyć w łazience lub w kuchni?

Beton e-concreto sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, w tym w łazience czy w kuchni. Jednak w strefach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą czy np. tłuszczem koniecznie trzeba zabezpieczyć go lakierem poliuretanowym – zestaw Beton Łazienka lub zestaw Beton Kuchnia.

Czy beton można stosować tylko we wnętrzach, czy także na zewnątrz?

W ofercie posiadamy Beton architektoniczny, który nadaje się do stosowania wewnątrz budynków (ściany, blaty, kominki, meble) oraz Beton elewacyjny, przeznaczony do stosowania na zewnątrz, tj. np. na elewacjach, schodach zewnętrznych, ogrodzeniach, murkach itd.

Czy istnieje możliwość wysyłki towaru za granicę?

Jak najbardziej – wycena indywidualna.

Czy można zamówić wzorniki produktów?

Istnieje możliwość przesłania wzorników naszych produktów na zamówienie, po wcześniejszym opłaceniu takiej próbki (14,90 zł/1szt.) oraz kosztu dostawy.

Kolor szary betonu jest dla mnie za jasny, antracytowy za ciemny – czy można uzyskać inny odcień szarości?

Wybrany odcień szarości można uzyskać poprzez dodanie do betonu (piaskowego białego lub szarego) odpowiedniej ilości czarnego pigmentu.

Jak długo można przechowywać rozrobiony beton, by nadawał się nadal do użycia?

Po rozrobieniu produkt nadaje się do użycia w terminie do 3 dni, pod warunkiem, że przechowywany jest w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

  • Koszyk jest pusty.