Farba tablicowa, a najciekawsze inspiracje

Farba tablicowa to ciekawy i trwały produkt, jaki można znaleźć w asortymencie sklepu internetowego e-concreto.com. Produkt ten pozwala stworzyć ciekawe dekoracje w domu, mieszkaniu czy biurze. Farbę tablicową można wykorzystać w wielu pomieszczeniach, jednak najczęściej produkt ten wykorzystuje się do malowania ściany w pokoju dziecięcym, korytarzu, kuchni, pokoju dziennym, biurze lub w gabinecie. Odpowiednio przygotowane i pomalowane podłoże stanowi dużą i ciekawą powierzchnię do pisania, malowania i tworzenia notatek.  Dla osób, które pragną w  szybki i prosty sposób odmienić wnętrze wybranego pomieszczenia przepis jest prosty: farba tablicowa e-concreto! Inspiracje można znaleźć na naszym profilu na FB lub Instagramie.

Farba tablicowa w kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym spędza się sporo czasu – to tu się gotuje, rozmawia, planuje, spożywa posiłki lub nawet odrabia lekcje. Dlatego dobrze gdy łączy funkcjonalność z estetycznym wykończeniem. Ciekawą i bardzo popularną od kilku lat propozycją jest z pewnością farba tablicowa w kuchni. Inspiracje najczęściej przedstawiają proste, ale bardzo eleganckie sposoby na wykorzystanie tego produktu. W tym pomieszczeniu dominuje jej nieskomplikowana forma – zazwyczaj kształt prostokąta lub kwadratu na wolnej ścianie, gdzie można stworzyć ciekawą kompozycję z przepisów, zdjęć z wakacji, list zakupów itd. Ściana tablicowa w kuchni to atrakcyjne miejsce do wyrażania siebie dla każdego domownika. Dzięki temu wnętrze kuchni nabiera osobistego charakteru i wygląda o wiele bardziej przytulnie. 

Farba tablicowa w pokoju dziecka – najnowsze inspiracje

Pokój dziecka to pomieszczenie, w którym szczególnie warto zadbać o przyjazną i komfortową przestrzeń. W tym celu z pewnością warto wykorzystać  farbę tablicową e-concreto – wysokiej jakości farbę, wolną od szkodliwych substancji dla środowiska i zdrowia. Dodatkowo jest odporna na wielokrotne ścieranie przy użyciu chłodnej wody, dzięki czemu dziecko może z dowolną częstotliwością zmieniać swoje rysunki. Warto zauważyć, że farba tablicowa w pokoju dziecka to niestandardowe inspiracje – już nie typowe kształty tablic w kwadracie czy prostokącie, ale bardziej wyszukane kształty jak domek, miasto, góry itd. Figury te mogą nawiązywać do motywu przewodniego pokoju, dzięki czemu powstaje spójna i atrakcyjna przestrzeń do zabawy i wypoczynku.

Ściana tablicowa – wybrane dla Ciebie inspiracje

Farba tablicowa dostępna w ofercie sklepu e-concreto.com to doskonałej jakości produkt, który przeznaczony jest do dekoracyjnego malowania różnych powierzchni. Farbą tą można pokryć między innymi tynk, beton, cegłę, płyty kartonowo-gipsowe i inne płyty budowlane. Odpowiednie przygotowanie podłoża i nałożenie farby pozwala uzyskać gładką powierzchnię do pisania kredą. Farba charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem, jak i wysoką odpornością na ścieranie. 

Farba tablicowa to również inspiracja dla pomieszczeń biurowych czy lokali usługowych. W biurze, gabinecie lub w sali konferencyjnej coraz częściej wykonuje się tablicę na ścianie. Forma ta posiada wiele zalet w porównaniu do tradycyjnej lub papierowej formy. Jest łatwa w utrzymaniu, stabilna i ekologiczna. Jest też jednorazowym wydatkiem. 

Farba tablicowa e-concreto jest bardzo chętnie wykorzystywana w lokalach gastronomicznych, gdzie w szybki i prosty sposób można przedstawiać aktualne menu, a dodatkowo jest bardzo sympatyczną ozdobą wnętrza. Produkt ten posiada szereg ciekawych zastosowań, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

  • Koszyk jest pusty.